Lechtání | MasazeStudioPraha.cz
Kde mě najdete?

Masáže Studio Praha, Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Abych předešla množství dotazů k Lechtání (lechtací terapii), ty nejčastější z nich uvádím zde jako Otázky a Odpovědi:

Od 25.srpna 2023 tedy objednání se na lechtací v Praze už jen přes online Rezervační systém. Jiným kanálem již objednávky přijímat nebudu.

Všechny mé služby, tedy mé Zdravotní masáže, Relaxační masáže, Tantra masáže, Rituály a Relaxace, Energetické terapie a tedy i Lechtání je možné absolvovat POUZE v mém masážním studiu na Praze 2. V bodě výše „Jak se objednat na lechtání“ a stejně tak i v Kontaktech, je uvedena  jediná adresa a to adresa mého masážního studia na Praze 2.

Prostudováním tohoto mého webu. Důkladně :-). Po úspěšném objednání v den D a hodinu H-5minut si pohlédneme do očí. Po příchodu možné se osprchovat (není vůbec podmínkou). Pokud ano, prosím o důkladné vytření vaší pokožky zcela do sucha. Uléháte na mé masážní lehátko (pouze na mém lehátku se provádí lechtání). Fixuji vaše končetiny „pouty“ přesto jsou dostatečné volné pohybu (obrázky na webu). Abych nepřišla k úrazu prudkým a nečekaným pohybem končetiny. Lechtám především svými prsty. Peříčkami též možné, pokud projevíte zájem. V prvních minutách procházím všechna mně známá lechtivá místa. Po tomto průzkumu a podle vaší reakce již dále lechtám. Lechtám intenzivně, přesto empaticky vnímám jak reagujete. Pokud již nemůžete, nechám vás vydechnout. A pokračujeme jen co chytíte dech. Pochopitelně mně verbálně sdělte jak se cítíte a upravíme intezitu lechtání.

Přečtete si zdejší F&Q (otázky a odpovědi). Znovu a pořádně :-).

Pohodlně. V úboru na cvičení či jen ve spodním prádle. Jak to cítíte. Podle své „nesmělosti“… pro některé.

Proto na Lechtání pouze denní hodiny/termíny výše uvedené. V domě je vše slyšet. Intenzitu hlasu musíte zkorigovat pokud vás o o požádam. Nedokážete? Musíte. Neukázněným jinak hrozí roubík. :-). Jo a v lese se neřve, nekřičí.

Úbor na lechtání. Dobrou náladu. Nic jiného nepotřebujete.

Dlouho. Od června 2013. Tento samostatný web pro lechtání jsem řešila až nyní (6/2023), kdy jsem kromě lechtání ze svých služeb osamostatnila i Tantra masáže a zdravotní Masáž prostaty. Jo a Energetické terapie (brzy). Vše ostatní je i nadále na mém hlavním webu MasazeStudioPraha.cz.

Lechtání je fyzicky náročné. Néco jiného je lechtat 5 minut a něco ZCELA jiného lechtat hodinu. Nevěříte? Je to pěkná makačka. LZE se domluvit individuálně. Ale předpokládejete vyšší individuální cenu, že byste průměrováním ceny za minutu dostali. A maximálně 90 minut v jednom sezení. Jo… a termín lechtání nad 60 minut si musím pečlivě v „diáři“ plánovat. Ideální ráno, dopoledne a snad i na poledne. Z důvodu dostatku své energie na vás.

Já poskytuji službu lechtání. Lechtám pouze Já. Takže mě zlechtat nemůžete 🙂

Těším se na vás,
MarieKarolína – vaše lechtací terapeutka

Lechtání | MasazeStudioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Pá 8:00-20:00
Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Lechtani.cz
Na webu spolupracuje TomyS.cz