Lechtání | MasazeStudioPraha.cz
Kde mě najdete?

Masáže Studio Praha, Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Lechtání pro vytrvalce

V poslední době se mně množí dotazy na lechtání pro vytrvalce.  Takto jsem nazvala vaše požadavky na nadstandardní dobu své lechtací terapie. Ano, hlásí se mně tací z vás, kteří chtějí lechtat až DVĚ hodiny. Upřímně jsem váhala, zda má do takovéhoto extrému jít.

Ono se to nezdá… milí zájemci o vytrvalostní lechtání. Takovýto maraton lechtání je nejnáročnější pro MĚ. Ať chcete nebo ne, lechtání a především intenzivní lechtání spojené s intenzivní reakcí, vyvolává postupně zvlhčení pokožky, tedy byť i drobné pocení.  Na začátku lechtání je vaše kůže/pokožka suchá, ale postupně začíná vlhnout. Takže mnozí již po po 45 minutách či hodině mají pokožku zvlhlou natolik, že jsem ráda konce. Prostě s přibývajícím časem lechtání je to pro mě čím dále náročnější a náročnější.

Vyzkouším tedy v únoru s dvěmi nejvytrvalejšími uchazeči lechtací maraton na 120 minut. Pokud to bude fyzicky náročné, že bych se tím odrovnala na zbytek dne, pak Lechtání na 120 minut opět z nabídky vyřadím.

Pochopitelně, je toto náročné i pro lechtací maratónce. I jim mohou ubývat síly, aby mně svým smíchem povzbudili. Ale pozor… intenzitu hluku musím regulovat. Viz. můj další příspěvek příště.

Lechtání pro vytrvalce na 120 minut si objednjte  vmém rezervačním systému.

Těším se na vás při vašem lechtání. Doufám, že Lechtací maraton zůstane již trvale v mé nabídce. Snad.

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka
Másáže Praha 2 Terapie

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Štítky

Lechtání | MasazeStudioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Pá 8:00-20:00
Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Lechtani.cz Na webu spolupracuje TomyS.cz