Lechtání | MasazeStudioPraha.cz
Kde mě najdete?

Masáže Studio Praha, Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Online rezervace lechtání

Moje časová vytíženost řešením vašich objednávek se po vzniku nových webů značně zvýšila. Zpřehledněním nabídky do více webu podle problematiky, tedy kromě tohoto webu pro masáž prostaty v Praze na samostatné weby o Tantra masážích a o zážitkové terapii Lechtání a pochopitelně můj hlavní web o masážích v Praze a jejich samostatná SEO vedou ke zvýšenému zájmu nových klientů. Jsem pochopitelně moc ráda.

Situace se stává kritickou a musela jsem zvážit jiné možnosti komunikace.  Sloučit a zefektivnit komunikaci – rada prý nad zlato: online rezervace jako jediný vstupní bod pro vaše objednávky.

Na radu pana vývojáře webu se nechala přesvědčit na online Rezervační systém.

Od 25.srpna 2023 tedy objednání se na masáž prostaty v Praze už jen přes online Rezervační systém. Jiným kanálem již objednávky přijímat nebudu. Ale…

Kdo se chce dovědět, tedy jaké  další důvody a úvahu mě k uvedené změně vedly, jaký to bude mít dopad na dvě malé skupinky mých klientů, kteří budou mít u mě budou mít výjimku z povinného používání mého rezervačního systému, to vše najdete na mém hlavním webu Masáže Praha.

Dále rozšiřuji zdejší menu Otázky a Odpovědi o předpokládané vaše dotazy, které se vztahuji k problematice „Jak se správně objednat?“ a jak budu nadále hodnotit popularitu svých klientů. Popularita vychází především ze základní zásady „Nedělej nikomu TO, co nechceš aby někdo dělal tobě“. Narážím především na problém, který se v době „pocovidové“ ještě více umocnil. To byl problém neomluveného rušení masáží především u zcela nových či u velice nepravidelných klientů. Ale to už bych zabíhala, co si sami na odkazu výše včetně moha dalších informací na výše uvedeném odkazu.

Těším se na vás při vašem lechtání. Jsem ráda, že se mnozí vracejí na lechtání ke mně opakovaně.

MarieKarolína – vaše lechtací terapeutka
Masáže Praha 2 Vinohrady

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Štítky

Lechtání | MasazeStudioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Pá 8:00-20:00
Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Lechtani.cz Na webu spolupracuje TomyS.cz